Főoldal

Demola

Inno-Capital

Microsoft Outlook beállítása egyetemi postafiókhoz Android rendszerű készüléken

Microsoft Outlook beállítása Android alapú mobil eszközökön magyar képernyőképekkel.

Az Informatikai Igazgatóság és a Microsoft Azure Cloud által nyújtott levelezőrendszer segítésével lehetőség van a postafiókok elérésére mobil eszközök beépített levelezőprogramjával. Rövid összefoglalónkkal megpróbálunk segítséget nyújtani a rendszer beállításához és használatához.

Microsoft Outlook segítségével a felhasználók szinkronizálni tudják mobiltelefonjaikat egyetemi postaládáikat.
Microsoft Outlook applikáció a Google Play áruházban elérhető: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook
Alábbiakban az Android rendszerű mobilkészüléken az Outlook beállítását mutatjuk be:

Az első lépés az Outlook telepítése:

Miután települt és elindult a kezdőképernyő látható:

Adja meg először az email címét.
Fontos: az email címet EHAkód@tr.pte.hu formában kell megadni, nem a vezetéknév.keresztnév@pte.hu formátumban!
NEPTUN kód esetén NEPTUNkód@tr.pte.hu

A folytatáshoz koppintson a „Folytatás” / „Continue” gombra.

kiválasztás

A PTE weboldalán EHA@tr.pte.hu és jelszó megadása után „Bejelentkezés” / „Sign in”.
NEPTUN kód esetén NEPTUNkód@tr.pte.hu

bejelentkezés

„Kihagyás” / „Skip” a bal alsó sarokban, amennyiben nem akarunk egy másik email fiókot hozzáadni.

Egy rövid tájékoztatás a postafiókról:

Beérkező üzenetek: